Charytatywny Turniej Steel Dart

To będzie wielkie wydarzenie sportowe, któremu przyświeca charytatywny cel.     Wpisowe zawodów zostanie przeznaczone na rozbudowę Domu Kulejących Aniołów w Piasku. 

Już 19 sierpnia ( sobota)  2023 r.  w klubie Chacharnia w Czechowicach-Dziedzicach  odbędzie się największe wydarzenie darterskie w regionie: Charytatywny Deblowy Turniej Steel Dart o Puchar Grzegorza Gaży. Organizatorem zawodów jest Stowarzyszenie Masny Steel Dart z Kobióra oraz Poseł na Sejm RP Grzegorz Gaża, którzy we współpracy z patronami oraz partnerami wydarzenia, gwarantują zawody na najwyższym poziomie.

Chcemy promować darta wśród mieszkańców Śląska, dlatego zapraszamy wszystkich chętnych, niezależnie od stopnia zaawansowania – podkreśla Patryk Mnich ze Stowarzyszenia MSD. 

Wszystkie zgłoszone drużyny grać będą systemem drabinkowym w formacie Single K.O (przegrany odpada). Losowanie pierwszej rundy odbędzie się na miejscu w dniu turnieju, przed jego rozpoczęciem. Liczba wygranych legów/setów, które dają awans do kolejnej rundy, jest uzależniona od ilości zgłoszonych drużyn i ogłoszona będzie po zakończeniu zapisów bezpośrednio do kapitanów.

Cieszę się, że po raz kolejny mogłem zaangażować się w organizację wydarzenia, któremu przyświeca szczytny cel. Oprócz promocji darta wśród mieszkańców naszego regionu, chcemy wesprzeć Dom Kulejących Aniołów w Piasku. Wpisowe, które jest dowolne dla uczestników  zawodów, wesprze podopiecznych tej placówki. Serdecznie zapraszamy do udziału w zawodach – mówi Grzegorz Gaża, Poseł na Sejm RP.

Na graczy czekać będzie 10 profesjonalnych stanowisk do gry, a liczenie punktów odbywać się będzie za pomocą tabletu, zamieszczonego przy każdej tarczy za pośrednictwem aplikacji DartConnect. Trzy decydujące starcia – półfinały i finał zostaną rozegrane na scenie, przy wyjątkowej oprawie z transmisją na żywo na platformie Youtube.

– Serdecznie zapraszamy również kibiców, dla których przygotujemy stanowisko do gry, aby każdy mógł spróbować swoich sił. Zorganizujemy również konkurs z nagrodami dla dorosłych oraz dzieci w różnych kategoriach wiekowych – dodaje Patryk Mnich.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody !

Wydarzenie rozpocznie się o godz.10.00, a zakończenie zawodów zaplanowano na godzinę 19.00.

Zapisy za pomocą formularza:
https://forms.gle/U7GvQ6z514j3aEot7

lub telefonicznie: 796-921-971.

Transmisja na kanale MSD:

https://www.youtube.com/@masnysteeldart8051

Organizatorzy zachęcają do subskrypcji i oznaczenia dzwonka powiadomień. Na kanale znajdują się również filmy promocyjne, organizowanych przez Stowarzyszenie MSD turniejów z lat poprzednich.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli: Poseł do Parlamentu Europejskiego Grzegorz Tobiszowski, Poseł na Sejm RP Grzegorz Gaża, Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut oraz Burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol.

Partnerami wydarzenia są: Tauron, Chacharnia oraz GODARTS.pl.