Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składam najserdeczniejsze życzenia obfitości łask Bożej Dzieciny. Niechaj w tym wyjątkowym czasie towarzyszy Nam życzliwość, a przy wigilijnym stole w gronie najbliższych zagości pokój i refleksjanad tym co dobre. W Nowym 2022 Roku życzę niegasnącej nadziei oraz sił do podejmowania nowych wyzwań, spełnienia planów, optymizmu oraz wszelkiej pomyślności.
Tag: Boże Narodzenie
Kartki dla Żołnierzy
Na zaproszenie Posła na Sejm RP Grzegorza Gaży Szkoły Podstawowe z terenu powiatu pszczyńskiego włączyły się do akcji przygotowania kartek świątecznych dla Żołnierzy strzegących wschodniej granicy Polski. Świąteczne pierniczki natomiast dla mundurowych przygotowały Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Jankowicach. – Z całego serca dziękują dyrekcji, nauczycielom oraz uczniom Szkół Podstawowych, którzy odpowiedzieli na mój… Czytaj dalej Kartki dla Żołnierzy